Rekonštrukčné práce

Zdedili ste staršiu nehnuteľnosť, alebo uvažujete o radikálnej rekonštrukcií vášho bývania?

Špecializujeme sa na rekonštrukciu bytov a bytových jadier. Nezáleží, či sa Váš byt nachádza v dome postavanom z tehly, alebo v paneláku vybudovanom za socializmu. Pôsobíme na trhu dostatočne dlhú dobu, a máme skúsenosti s väčšinou typov panelákov a bytových domov. Niekedy stačí zrekonštruovať len časť miestností, inokedy je potrebné urobiť komplexnú rekonštrukciu bytu.

Zmena dispozície súčasného bytu

Trend a móda sa mení a s ním aj architektúra a dizajn bytov. V dnešnej dobe sa často stretávame s požiadavkou prepojenia kuchynskej časti s obývačkou. Vtedy je potrebná rekonštrukcia a zmena dispozície bytu. Existuje mnoho spôsobov ako zmeniť dispozíciu bytu, jediným obmedzením je umiestnenie stupačiek. Od nich sa daná zmena odvíja. Pomôcť Vám vieme od Vodoinštalácie, cez elektroinštaláciu, až po pokladanie parkiet. 

Treba brať na vedomie že každá rekonštrukcia je individuálna od ktorej sa odvíja dĺžka prerábky. Pri kompletnej rekonštrukcii priemerného trojizbového bytu sa zväčša zmestíte do 6 až 8 týždňov, všetko závisí od rozsahu prác a skrytých závad ktoré sa počas procesu vyskytnú.

Služby, ktoré v rámci rekonštrukčných prác ponúkame

  • Elektroinštalácia
  • Vodoinštalácia
  • Búracie práce
  • Stierky
  • Sádrokartonárske práce
  • Pokládka plávajúcich podláh
  • Maliarske práce
  • Predpríprava klimatizácie

Vieme zabezpečiť výmenu okien, bezpečnostných dverých a interierových dveríRekonštrukciu bytov robíme v Galante a v okolí 50km. Pozrite si naše realizácie.

 

Otázky, ktoré sa nás často pýtate

Statický posudok – krok, ktorému sa často nemožno vyhnúť v prípade, že dôjde k búraniu nosných priečok či murovaniu nových priečok. Projektová dokumentácia - Projektová dokumentácia predstavuje rozsiahly súbor schém a výkresov doplnených textovou časťou. Usmerňuje celý vzhľad stavby a priebeh stavebného procesu. Súčasťou projektovej dokumentácie je podrobný opis daného objektu, jeho výzor aj funkčnosť.  Ohlásenie alebo stavebné povolenie - ak sa jedná iba o drobné úpravy, ktoré nijakým spôsobom nezmenia dispozíciu bytu, postačí ohlásenie o rekonštrukcii na príslušný stavebný úrad a upozornit susedov.

Treba brať na vedomie že každá rekonštrukcia je individuálna od ktorej sa odvíja dĺžka prerábky. Pri kompletnej rekonštrukcii priemerného trojizbového bytu sa zväčša zmestíte do 6 až 8 týždňov, všetko závisí od rozsahu prác a skrytých závad ktoré sa počas procesu vyskytnú.

1. Obhliadka, plán rekonštrukcie a cenová ponuka

2. Statický posudok (ak je nutný)

3. Ohlásenie alebo stavebné povolenie

4. Búracie práce

5. Elektrické rozvody

6. Vodoinštalácia a kúrenie

7. Obklady, sádrokartonárske a maliarske práce

8. Elektroinštalácia

9. Položenie podlahy

10. Dvere a zárubne

11. Zariadenie interiéru

Hľadáte spoľahlivú firmu?

Máme dlhoročnú prax a vysokú kvalitu služieb

Dohodnite si obhliadku priestoru ešte dnes

Ponuka klimatizácií

Nižšie si môžete prezrieť ponuku naších klimatizácií. Ceny sú orientačné bez montáže. Samotná klimatizácia sa zakúpiť nedá.